Kill Bill

Hvězda nového filmu Quentina Tarantina „Kill Bill“, Uma Thurman (33), se rozchází se svým partnerem Ethanem Hawkem (32). Po pětiletém manželství spolu mají dvě děti: dceru Mayu (5) a syna Roana (1). Podle některých zpráv je příčinou Hawkeův románek s dvaadvacetiletou kanadskou modelkou Jen Perzow.

Podle amerického deníku The Star se Thurman dozvěděla o Hawkově nevěře ve Vancouveru, kde natáčí svůj nový film Paycheck s Benem Affleckem, pod vedením Johna Woo. Hawke v létě natáčel na druhé straně Kanady v Montrealu s Angelinou Jolie film Taking Lives. Důvěryhodné zdroje uvádějí, že se Hawke s Jen Perzow snažili vyhnout pozornosti veřejnosti a trávili spolu intimní večery v Hawkeově pronajatém hnízdečku.

Zdroje z okolí Umy Thurman říkají, že když se Uma poprvé dozvěděla o Hawkově nevěře, promluvila si s ním a rozhodla se, že jejich vztah se dokáže přes jednu chybu přenést. Poté, co však zjistila, že jí Hawke podváděl s Jen Perzow opakovaně, nedokázala mu odpustit.
Přestože pár již žije odděleně, jejich tiskový mluvčí uvedl: „V současné době ani jeden z nich neplánuje rozvod.“

Hlavní hvězdou filmu Kill Bill je právě Uma Thurman (Pulp Fiction) v roli odhodlané „Nevěsty“. Bývalá členka elitního zabijáckého komanda přežila den své svatby jen šťastnou náhodou a po pěti letech strávených v komatu baží po pomstě. „Nevěstě“ je jedno, proč se jí tehdy pokusila banda v čele s Billem odrovnat. Jde jí o chladnokrevnou a nelítostnou pomstu...

Quentin Tarantino čtyři roky psal scénář. Devět měsíců točil. Tři měsíce stříhal. Natáčení probíhalo ve Spojených státech, v Mexiku, v Japonsku a v Číně.

Dlouhý popis
Motto: Byl to její svatební den a oni se ji pokusili zabít. Po čtyřech letech kómatu se „Nevěsta“ vydává na cestu pomsty.
Délka: 111 min
Země: USA , 2003

1007 hlasů